Hakkımızda

www.Pırlanta34.com.tr

Bir James Diamound Markasıdır.

Firmamız pırlanta sektörünün merkezi olan Kapalıçarşı’da bulunmaktadır.

Genç ve dinamik yapı ile sektördeki gelişmeleri ve takı sektöründeki trendleri yakından takip eden firmamız, pırlanta başta olmak üzere değerli taşlar konusunda 20 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.

Dünya genelinde pırlanta ve mücevher sektörü ile alakalı fuarlara katılım sağlayarak, en kaliteli ürünü en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunmak öncelikli hedefimizdir. Özellikle pırlanta seçimi uzmanlık ve deneyim gerektirir. Şirketimiz uluslararası geçerliliği olan pırlanta değerlendirme ve derecelendirme yetkisine sahiptir. Yurt dışında samimi ve sağlam iş ortaklıkları olan firmamız, uzun yılların verdiği güven ve saygının bir sonucu olarak tedarikçilerinden istenilen her kalite pırlantayı temin edebilmektedir.

Tecrübenin vermiş olduğu güven ile seçtiğimiz pırlantaları, dünyanın en önde gelen sertifika firmalarından biri olan HRD Antwerp’e onaylatmaktayız. Ürünlerimizi sertifikalandırma sürecine almaktaki amacımız, müşterimize her zaman dürüst satış politikası uygulamak ve onlara yanıltıcı bilgiler vermekten kaçınmaktır. Firmamız evlilik ve özel günlerin vazgeçilmez bir parçası olan pırlanta takılar konusunda uzmanlaşmıştır. Bunun sonucu olarak tektaş ve beştaş öncelikli olmak üzere geniş bir model çeşitliliğine sahiptir. Özel üretim isteyen müşterilerimizin isteklerini de en ince detayına kadar dikkat ederek gerçekleştirebilmekteyiz.

Firmamız Mücevher takı sektöründe toptan ve perakende alanlarında faaliyet göstermekte ve üretici firma olmanın avantajını fiyat politikasına da yansıtmaktadır.

Misyonumuz; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüketici aidiyeti sağlamaktır. Serktörde güven unsurunun önemini bilen bir firma olarak, memnun her müşterimizin bize referans olacağının farkındayız ve bu doğrultuda en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmekteyiz.

Scroll To Top
Kapat
Kapat
Magaza
Sipariş
Kapat

Sepetim

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe devam